Over Unie-Pool

Bij Unie-Pool staat een hecht en betrokken team van professionals met veel ervaring in de uitzendbranche klaar om je van dienst te zijn. Laten we ons even voorstellen.

Team Unie-Pool

Unie-Pool Personeel BV, dat zijn wij!

team-unie-pool-wilco-knol

Wilco Knol
Directeur/ eigenaar
06-24703970
wilco@uniepool.com

team-unie-pool-iwona-russcher

Iwona Russcher
Poolse recruiter/ jobcoach
06-30206200
iwona@uniepool.com

team-unie-pool-ariel-sledz

Ariel Sledz
Poolse jobcoach/ planner
06-29367100
ariel@uniepool.com

team-unie-pool-slawomir-kosek

Slawomir Kosek
Poolse jobcoach/ planner
06-29040980
slawek@uniepool.com

team-unie-pool-renata-kloda

Renata Kloda
Poolse recruiter
06-57142662
renata@uniepool.com

team-unie-pool-jim-storm

Jim Storm
Poolse jobcoach/ planner
06-82088044
jim@uniepool.com

team-unie-pool-marcis-fridenbergs

Marcis Fridenbergs
Letse recruiter/ jobcoach/ planner
06-82947588
marcis@uniepool.com

team-unie-pool-devids-kilmamatovs

Devids Kilmamatovs
Letse recruiter/ jobcoach / planner
06-82054510
devids@uniepool.com

team-unie-pool-laura-nizina

Laura Nizina
Letse jobcoach
06-57262179
laura@uniepool.com

team-unie-pool-dima-sovdra

Dmitrijs Sovdra
Letse jobcoach/ planner
06-26506503
dmitrijs@uniepool.com

team-unie-pool-kristaps-zakis

Kristaps Zakis
Letse jobcoach/ planner
06-30567008
kristaps@uniepool.com

team-unie-pool-renate-mulder

Renate Mulder
Financiële administratie/ backoffice
06-82083621
renate@uniepool.com

team-unie-pool-kirsten-santbergen

Kirsten Jansen
Financiële administratie/ backoffice
kirsten@uniepool.com

Richard Knol
Facilitair medewerker/ beheer wagenpark
06-30878600
richard@uniepool.com

Malgorzata Gawin   
Algemeen medewerker 
06-45328162
malgorzata@uniepool.com

Robert Heins             
Beheerder wagenpark 
06-22571706
robert@uniepool.com

Sandija Vika
Algemeen medewerker/ Letse recruiter 
06-45311365
sandija@uniepool.com

Uvis Aleksejevs
Financiële administratie/ backoffice uvis@uniepool.com

Peter Smid
Commercieelmedewerker    06-10810913 peter@uniepool.com

Kwaliteit staat bij Unie-Pool voorop!

Bij Unie-Pool is kwaliteit van de geleverde diensten gegarandeerd. We zijn dan ook niet voor niets gecertificeerd door o.a. de NBBU, SNA en SNF. Deze keurmerken staan garant voor kwaliteit, betrouwbaarheid en optimale huisvesting voor iedereen. Dat onze opdrachtgevers deze aanpak waarderen, is te lezen in de referenties.